логотип ТМ Вішак  

ТМ Вішак

Контакты

Адрес: ул Кооперативная, д. 5/1 б, г. Хмельницкий
Телефоны:
(Отдел сбыта)
(Отдел сбыта)

Контактное лицо: Снежана
Тел.: +380971551208

Связаться с нами


О насТМ «Вішак» було засновано у 2004 році. У зв’язку з розташування в місті Хмельницькому і розвитку в ньому легкої промисловості. ТМ «Вішак» виготовляє вішаки, вішалки-плічки різних розмірів, конфігурації, від побутових до професійних. Щороку підприємство оновлює, розвиває свої потужності і вже нараховує на своєму виробництві більше ніж 200 видів вішалок, аксесуарів до вішалок, вішалок для упаковування. На сьогодні ТМ «Вішак» впевнено стає лідером з виробництва пластмасових виробів.

    ТМ «Wishak» намагається переймати досвід світових виробників вішалок. В нашому асортименті близько 200 моделей вішаків для верхнього одягу, для дитячого одягу, для трикотажних виробів, для нижньої білизни, вішаки економ класу, для шарфів та пасків
    На більшість вішалок Ви можете замовити нанесення логотипу, що допоможе зробити товар більш упізнаваним і відмінним від інших.
    Маючи можливості виготовлення на виробництві ексклюзивних виробів ми пропонуємо: конкурентні ціни, мінімальні терміни виготовлення, великий і дрібний опт.
    Також наша фірма займається виготовленням товарів із пластику господарського призначення, пластикової швейної фурнітури, чохлів для одягу.
ТМ «Wishak»: Допоможемо дбайливо зберегти Ваш гардероб!
Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!